
Сонцезахисні окуляри чорні сонячні окуляри Стильні молодіжні окуляри
- Готово до відправки
- Код: 1658
570 ₴
399 ₴
-30%
+380 (68) 971-21-59
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні сонцезахисні окуляри від сонця
Матеріал оправи - пластик
Матеріал лінзи - полікарбонат
Ступінь захисту - UV 400
Ширина оправи - 14.1 см
Довжина дужки - 13.9 см
Ширина лінзи - 5.5 см
Висота лінзи - 4.8 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
⠀
- Окуляри
- М'який тканинний чохол
- Серветка
Є додаткова опція – твердий футляр для окулярів. Вкажіть, що хочете окуляри у футлярі в коментарях до замовлення
Ціна 65 грн.


| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 139 мм |
- Ціна: 399 ₴






