
Сонцезахисні окуляри унісекс прямокутні золотисті сонячні окуляри без бренда
- Готово до відправки
- Код: 1697
712 ₴
499 ₴
-30%
+380 (68) 971-21-59
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні сонцезахисні окуляри з металевою оправою
Матеріал оправи — метал
Матеріал лінзи — полікарбонат
Ступінь захисту — UV 400
Ширина оправи — 14.3 см
Довжина дужки — 14.2 см
Ширина лінзи — 5.2 см
Висота лінзи — 3.2 см
⠀
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Окуляри
М'який тканинний чохол
Серветка
⠀
Додаткова опція — твердий футляр для окулярів. Вкажіть, що хочете окуляри у футлярі в коментарях до замовлення
Цена 65 грн.


| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Золотистий |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 32 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
- Ціна: 499 ₴






