
Модні круглі сонцезахисні окуляри сині сонячні окуляри Стильні молодіжні окуляри для чоловіків
- Готово до відправки
- Код: 1525
684 ₴
429 ₴
-37%
+380 (68) 971-21-59
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні круглі сонцезахисні окуляри від сонця
Матеріал оправи - метал, пластик
Матеріал лінзи - поликарбонат
Ступінь захисту - UV 400
Ширина оправи – 13.5 см
Довжина дужки – 13,9 см
Діаметр лінзи – 4 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
⠀
- Окуляри
- М'який тканинний чохол
- Серветка
Є додаткова опція – твердий футляр для окулярів. Вкажіть, що хочете окуляри у футлярі в коментарях до замовлення
Ціна 45 грн.


⠀
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Чорний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 40 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Довжина завушника | 139 мм |
- Ціна: 429 ₴







