
Модні круглі сонцезахисні окуляри коричневі Круті чоловічі сонячні окуляри стильні молодіжні окуляри для чоловіків
- Готово до відправки
- Код: 1524
596 ₴
395 ₴
-34%
+380 (68) 971-21-59
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильні круглі сонцезахисні окуляри Круті чоловічі сонячні окуляри металева оправа
Якість окулярів та швидкість відправлення гарантовано! Надсилання замовлень кожен день.
Є додаткова опція – твердий футляр для окулярів. Вкажіть, що хочете окуляри у футлярі в коментарях до замовлення
Ціна 45 грн.
Матеріал оправи - метал
Матеріал лінзи - полікарбонат
Ступінь захисту - UV 400
Ширина оправи – 13.7 см
Довжина дужки – 14.2 см.
Діаметр лінзи – 4.8
⠀
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
⠀
- Окуляри
- М'який тканинний чохол
- Серветка



| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
- Ціна: 395 ₴








