
Модні круглі чоловічі сонцезахисні окуляри чорні Круті сонячні окуляри Стильні молодіжні окуляри для чоловіків
- Готово до відправки
- Код: 1523
684 ₴
419 ₴
-39%
+380 (68) 971-21-59
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні сонцезахисні окуляри від сонця.
Матеріал оправи - метал
Матеріал лінзи - полікарбонат
Ступінь захисту - UV 400
Ширина оправи – 14 см
Довжина дужки - 13.5 см
Діаметр лінзи - 4.8 см

⠀КОМПЛЕКТАЦІЯ:
⠀
- Окуляри
- М'який тканинний чохол
- Серветка
Є додаткова опція – твердий футляр для окулярів. Вкажіть, що хочете окуляри у футлярі в коментарях до замовлення
Ціна 45 грн.


| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
- Ціна: 419 ₴







